Mobilná nakladacia rampa na objednávku pre spoločnosť v Holandsku

Mobilné nakladacie rampy na objednávku sú dokonalým riešením na optimalizáciu vašich logistických procesov. Podľa svojich potrieb si môžete vybrať vlastnú nosnosť, šírku rampy a mnoho ďalších parametrov.

Naším novým zákazníkom je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu tovaru pre zdravie a voľný čas. Dostali sme objednávku na výrobu mobilnej rampy s odnímateľnou ohrádkou a zväčšenou šírkou vozovky 2250 mm namiesto štandardných 2000 mm.

Mobilná nakladacia rampa na objednávku pre spoločnosť v Holandsku_1

Ako možnosť si zákazník vybral pozinkovaný povrch rampy, ktorý chráni kov pred koróziou, a tým predlžuje životnosť výrobku pri zachovaní jeho predajného vzhľadu. Rampa bola tiež vybavená ďalším párom kolies na zlepšenie stability.

Spoločnosť AUSBAU je spoľahlivým výrobcom a dodávateľom skladovacích zariadení. Zariadenia dodávame do viac ako 35 krajín sveta. Vyrábame nakladacie rampy na objednávku, aby sme splnili akékoľvek požiadavky zákazníkov. Pracujeme pre kvalitu a výsledky. Máme dlhoročné skúsenosti so spoluprácou so spoločnosťami z celého sveta a získali sme mnoho pozitívnych referencií na kvalitu našich výrobkov.

Naši manažéri vám radi poradia a pomôžu vybrať správne skladovacie zariadenie na zlepšenie vašich procesov nakladania a vykladania.

Zavolajte späť
Vyplňte nižšie uvedený formulár a my Vás budeme kontaktovať čo najskôr.
Dať otázku
Vyplňte polia alebo pošlite e-mail na adresu email mail@ausbaurampa.sk