Mobilná nakladacia rampa pre objemnú a ťažkú dopravu

Distribútor známych značiek poľnohospodárskych strojov objednal dve mobilné rampy AUSBAU. Spoločnosť predáva a vyrába poľnohospodárske traktory a stroje, ako aj kompletný sortiment traktorov a kombajnov. Mobilnú nakladaciu rampy muselo ovládať objemné a ťažké zariadenie, preto bolo potrebné vytvoriť unikátny projekt s príslušnými rozmermi.

Nakladacia rampa je individuálnym projektom AUSBAU

Nakladacia rampa AUSBAU-MR-SPCL12 má neštandardné rozmery. Bola navrhnutá požadovaná výška 900-1650 mm a šírka 2800 mm a celková dĺžka nakladacej rampy je 11200 mm. Namiesto dvoch kolies bola pridaná možnosť 4 kolies (4WL) pre lepšiu stabilitu na drsných povrchoch (zem, piesok). Pre ľahký vstup objemného zariadenia boli nainštalované odnímateľné dosky. Zákazník zmenil aj štandardnú farbu nakladacie rampy na zelenú. Druhou ďalšou možnosťou bola pozinkovaná mriežka, ktorá chráni konštrukciu pred koróziou a umožňuje jej použitie vo všetkých klimatických podmienkach.

Nakladacia rampa pre objemnú a ťažkú dopravu AUSBAU

Vždy dbáme na to, aby boli zákazníci s našimi výrobkami spokojní. Mobilná rampa sa úspešne používa viac ako 1,5 mesiaca pri plnej kapacite. Sme veľmi radi, že naša spoločnosť vždy spĺňa požiadavky zákazníkov a zanechávajú pozitívnu spätnú väzbu.
Mobilné nakladacie rampy sú najlepším riešením na zvýšenie produktivity vášho skladu, najmä procesov nakladania a vykladania. Naša spoločnosť má vždy k dispozícii štandardné modely ramp, ale máte tiež možnosť vytvoriť si individuálnu objednávku a pridať ju so všetkými potrebnými možnosťami.

Zavolajte späť
Vyplňte nižšie uvedený formulár a my Vás budeme kontaktovať čo najskôr.
Dať otázku
Vyplňte polia alebo pošlite e-mail na adresu email mail@ausbaurampa.sk