Naša práca počas pandémie COVID-19

Vážení klienti! Upozorňujeme, že obchodné, výrobné, skladové a logistické oddelenia naďalej normálne fungujú v kontexte pandémie COVID-19.

Vážený zákazník a všetci partneri,

Volám sa Andrii Voievodin, zakladateľ a spolumajiteľ spoločnosti AV-exim, ktorá má 13-ročné skúsenosti s výrobou a predajom skladovej techniky pod značkou AUSBAU.

V tomto búrlivom období Vás chceme informovať, že pracujeme s plnou zodpovednosťou voči našim klientom a partnerom.

Všetci členovia nášho kancelárskeho tímu pracujú z domu, takže všetky požiadavky našich partnerov môžeme spravovať rovnako, ako keď sme pracovali z kancelárie. Tieto kroky sme vopred naplánovali a začali sme outsourcovať ešte pred vydaním príslušných nariadení vlády.

Všetky tri naše závody fungujú normálnym spôsobom, samozrejme s ohľadom na bezpečnostné opatrenia, aby sme mohli vaše objednávky vybaviť včas. S prípravami na prácu v kríze sme začali vo februári 2020, takže teraz sme absolútne pripravení a môžeme garantovať splnenie našich záväzkov.

Naše závody sme vopred vybavili potrebnými kritickými dielmi na potreby 8-12 mesiacov na špičkovej úrovni výroby, takže sme si istí, že máme dostatok materiálu na spoľahlivú nepretržitú výrobu.

Pripravili sme zásoby najobľúbenejších modelov, takže ich môžeme odoslať rýchlo a mať bezpečnostnú rezervu pre akúkoľvek nepredvídateľnosť.

So špedičnými spoločnosťami máme uzatvorené zmluvy, ktoré plne dodržiavajú bezpečnostné opatrenia, a tak dokážeme včas zvládnuť všetky naše zásielky.

Zhrnutie:

  • Kancelária OK
  • Výroba OK
  • Sklad OK
  • Logistika OK

Prajeme vám všetko najlepšie, buďte zdraví a sme presvedčení, že ľudstvo po takejto kríze zosilnie!

 

Z Ukrajiny s láskou,
Andrii Voievodin a celý tím spoločnosti AV-exim

Zavolajte späť
Vyplňte nižšie uvedený formulár a my Vás budeme kontaktovať čo najskôr.
Dať otázku
Vyplňte polia alebo pošlite e-mail na adresu email mail@ausbaurampa.sk