Neobvyklý špeciálny projekt nakladacej rampy a plošiny pre ťažké stroje

Poľská pobočka známej medzinárodnej spoločnosti, ktorá vyrába teleskopické vysokozdvižné vozíky, sa na nás obrátila, aby sme našli riešenie na nakladanie takýchto zariadení na ďalšiu prepravu. Výsledkom práce našich inžinierov bola špeciálna stacionárna nakladacia rampa a plošina, ktoré sa dajú spojiť do jednej 19-metrovej konštrukcie.

Okrem zvýšenej nosnosti 30 ton a upravených štandardných rozmerov sú rampa a plošina výnimočné aj ďalšími možnosťami. Súprava možností HA2-WL2 pre nakladaciu plošinu pozostáva z dvoch párov teleskopických nôh, ktoré možno výškovo nastaviť, a koliesok na lokálny pohyb. Stacionárna rampa má tiež voliteľnú súpravu HAWL — jeden ďalší pár teleskopických nôh s kolieskami. Nakladacia rampa aj plošina majú možnosť HR — dodatočné bezpečnostné zábradlie s výškou 1100 mm.

Toto je len jeden z príkladov nášho profesionálneho a individuálneho prístupu k potrebám zákazníkov. Špeciálne nakladacie rampy pre kamiony AUSBAU sú jedinečným a kvalitným riešením, ktoré nesklame!

Zavolajte späť
Vyplňte nižšie uvedený formulár a my Vás budeme kontaktovať čo najskôr.
Dať otázku
Vyplňte polia alebo pošlite e-mail na adresu email mail@ausbaurampa.sk