Prefabrikovaná rampa pre zákazníkov na Slovensku

Prefabrikované zákazkové rampy vyrobené z dvoch častí boli navrhnuté a vyrobené pre zákazníka na Slovensku.

Spoločnosť „AV-exim“ navrhuje a vyrába nakladacie rampy rôznych veľkostí a parametrov.

S dlhoročnými skúsenosťami vždy zohľadňujeme individuálne potreby klientov. Snažíme sa zrealizovať akékoľvek úlohy od našich zákazníkov.

Teraz zákazník často požaduje zosilnenie rampy, zmenu rôznych veľkostí dielov, ako aj doplnenie ďalších možností – oporné nohy, zábradlia, stany atď.

Montovaná rampa pre klienta na Slovensku_1

Naposledy spoločnosť – popredný distribútor príslušenstva pre nakladacie a stavebné zariadenia na Slovensku – potrebovala rampu, ktorej rozmery sa výrazne líšili od štandardných modelov AUSBAU.

Zákazník potreboval zdvojnásobiť šírku vozovky a vykonať pohodlné a pohodlné nakladanie výrobných liniek cez rampu k preprave. Klient tiež potreboval ďalšie možnosti – zábradlie pre bezpečný pohyb personálu.

Hlavným problémom bolo, že zväčšenie šírky rampy by spôsobilo, že by bola príliš veľká na prepravu v prívese nákladného auta a výrazne by komplikovala jej prepravu ku klientovi.

V dôsledku toho bolo rozhodnuté vyrobiť prefabrikovanú rampu, ktorá bude pozostávať z dvoch častí, zvlášť ľahko zapadajúcich do prívesu pre nákladné vozidlá. V demontovateľnej podobe bola rampa dodaná klientovi a na mieste už bola namontovaná a nainštalovaná.

Rampa teda zodpovedala všetkým špecifikovaným požiadavkám zákazníkov.

Zavolajte späť
Vyplňte nižšie uvedený formulár a my Vás budeme kontaktovať čo najskôr.
Dať otázku
Vyplňte polia alebo pošlite e-mail na adresu email mail@ausbaurampa.sk