Rampa pre veľkorozmerné stroje pre českú poľnohospodársku spoločnosť

Stacionárna nakladacia rampa pre traktory so špeciálnymi vlastnosťami bola vyrobená a dodaná nášmu stálemu zákazníkovi, českému distribútorovi poľnohospodárskej techniky!

Je to už štvrtá nakladacia rampa pre veľkorozmerné stroje, ktorú sme vyrobili pre nášho českého partnera. Navrhli a vyrobili sme rampu s nosnosťou 15 ton s pozinkovaným protišmykovým roštom a montovateľnými ochrannými bočnicami.

Stacionárna nakladacia rampa

Poľnohospodárske spoločnosti pri svojej práci často potrebujú nakladať ťažké poľnohospodárske stroje do nákladných vozidiel na ďalšiu prepravu. Štandardné modely rámp však nie sú vhodné na nakladanie traktorov alebo kombajnov. Takéto zariadenia si vyžadujú oveľa vyššie prípustné zaťaženie a celkovú šírku samotnej nakladacej rampy.

Nie je veľa výrobcov nakladacích rámp, ktorí sú pripravení prevziať takýto špeciálny projekt. Spoločnosť AUSBAU má však bohaté skúsenosti s výrobou rámp pre veľkorozmerné stroje. Naši profesionálni konštruktéri sú pripravení prevziať akúkoľvek úlohu, aby splnili potreby našich zákazníkov.nakladacia rampa

Kvalitu a profesionalitu spoločnosti AUSBAU potvrdzuje dôvera našich zákazníkov a ich opakované nákupy nakladacích rámp pre traktory od našej spoločnosti.

Zavolajte späť
Vyplňte nižšie uvedený formulár a my Vás budeme kontaktovať čo najskôr.
Dať otázku
Vyplňte polia alebo pošlite e-mail na adresu email mail@ausbaurampa.sk